Разлика меѓу вагина и клиторис

Дискусија во 'Секс' започната од LadyB, 20 јуни 2010.

 1. LadyB

  LadyB Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Па вака можеби изгледа смешно ама јас не знам што е разликата меѓу вагина и клиторис,каде се наоѓа клиторисот...Би сакала да се информирам за тоа од некоја од вас,затоа што сите тие стручни објаснувања на интернет не ми се 100 посто јасни...Ве молам за помош...
   
 2. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.496
  [​IMG]

  Ако сликава е премногу вулгарна - тргнете ја (избришете ми го постов). Поинаков начин за да и одговорам на девојката - немав.

  *LaduB читај кај што пишит Clitoris и Vagina. Се снајде? Се разоткри себеси? Браво.
   
  На Smile18 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.978
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.404
  Пол:
  Женски
  Ахахааааа Гоу ме изнасмеа. Добра е презентацијава , ама крајот е закон :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.