1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Разлика меѓу секс и водење љубов??

Дискусија во 'Канта' започната од aquarius13, 22 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. aquarius13

  aquarius13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Здраво девојки!
  Прво сакам да се извинам ако веќе постои ваква тема, но прелистувајќи не наидов... :worried:
  Дали може да ми ја кажете разликата меѓу овие две?! Мислам дека се многу слични, но сепак има нешто..
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.931
  Допаѓања:
  66.065
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.