1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Различни светови (Dva smo svijeta razlicita)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Someonespecial, 7 декември 2012.

 1. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.931
  Допаѓања:
  162.215
  Пол:
  Женски
  Знам дека малце каснам со темава али ај :D
  Ја гледаше некој оваа серија? Според мене не постои посмешна серија :D :rofl:
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  681
  Супер серија беше,секој викенд ја гледав и умирав од смеење,мислам дека почесто треба да даваат вакви серии :D
   
 3. Emma89

  Emma89 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  1.258
  Допаѓања:
  424
  Серијава :D сум фатила неколку епизоди до сега, комедии е. На нет би сакала цела да ја гледам, некој линк да пушти?
   
 4. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.931
  Допаѓања:
  162.215
  Пол:
  Женски
  вкупно има 14 епизоди, колку што даваа на канал5, нема повеќе :^)
   
  На Emma89 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  681
  http://www.youtube.com/watch?v=lwErirlF3Ds
  Еве побарај на јутуб :)
   
  На Emma89 му/ѝ се допаѓа ова.