1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Размена на пари

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Aslan Turkey, 6 октомври 2021.

 1. Aslan Turkey

  Aslan Turkey Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2019
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  48
  Пол:
  Машки
  Здраво . Вака сакам да разменам пари да ставам на веб паричникот Webmoney. Како да го сторам тоа можам дирекно во менувачница/банка или пак преку wester union да разменам/ да ставам пари на веб паричникот web money?