1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Расипи ја мојата желба!

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Sunshine88, 13 мај 2010.

 1. Sunshine88

  Sunshine88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  578
  Женски, да видиме колку сме креативни и колку знаеме да скршиме филм.
  Јас си кажувам желба, ситуација што сакам да се случи, а вие пробајте да ми го расипете тоа.
  пр. јас кажувам

  Сакам утре да одам да си ги купам патиките што ги видов вчера

  Личноста под мене пример треба да ми ја расипе жеблата еве пример вака

  Продавницата е преселена на нова локација , но не знаеш каде..
  Потоа поставувате вие желба.

  Еве јас ке посакам нешто.

  Сакам да си наполнам кадата и да се опуштам малце со убаво музиче.
   
 2. Krisi

  Krisi Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  408
  Допаѓања:
  152
  Е сакашшш....ама нема топла вода хехехех

  Јас сакам да отидам во Тајланд.
   
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.811
  А со кој пасош ќе отидеш во Тајланд? :^)

  Сакам..... сакам Рушка да земе боловање.
  * За подетално објаснување: Рушка ми е професорката по Бизнис :lol:
   
  На КикиМаус му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Нема да и дадат боловање, сите денови си ги потрошила, здрава е жива е и чека одмор хехе.

  Сакам Снеже да ме помеша со некое одлично девојче и да ми стаи петица :lol:
   
 5. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.378
  Допаѓања:
  1.113
  Пол:
  Женски
  Ама за да не чкрта по дневникот ќе те тера после да научиш цел материјал за да ја заслужиш, и ти ќе се скапеш дома од учење :D

  Сакам за матурска да добијам многу поклони :lol:
   
 6. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.333
  Допаѓања:
  5.241
  pokloni!!!!!!!!!! zar na ovaa recesija :rofl: mnogu baras :rofl:

  sakam da bidam slobodna za vikend :rofl:
   
 7. kiki-riki

  kiki-riki Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  228
  Допаѓања:
  115
  po greska interpol ce pusti tvoja slika vo najbarani kriminalci

  sakam ovoj vikend da uzivam na nekoja plaza
   
 8. SpoiledBaby

  SpoiledBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  888
  Допаѓања:
  301
  хехеех овој викенд сигурно ќе имаш ептен многу за чистење и ќе ти дојдат многу гости и нема да можеш да излезеш од дома :D
  сакам денес да излезам од дома и да си поминам убаво со златцето ! :)
   
 9. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.378
  Допаѓања:
  1.113
  Пол:
  Женски
  Зар не ти кажа златцето ти дека е зафатен овој ден и нема да може да излезе ? :D

  Сакам да си ја киднам од школо :lol:
   
 10. SpoiledBaby

  SpoiledBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  888
  Допаѓања:
  301
  ама ако си ја дувнеш од школо ќе те сретне служителот и ке те каже на директорот и професорот ќе те остави на полагање :D п.с. ако ств ја киднуваш и јас идам со тебе :D :)
  сакам да сум далеку некаде од овој град некаде на шопинг! :)
   
 11. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.344
  ama majka ti i tatko ti ne se raspolozeni za finansiska poddrska :)

  sakam utre da polozam so visoka ocenka
   
  На Jasmin72 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. yummy

  yummy Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  319
  Допаѓања:
  49
  сакаш, ама џабе ти е кој не знаеш ништо, ама и тоа малку што си почитала сигурно нема да те прашаат :P (пс се надевам дека ќе добиеш висока оцена, ама мора да ти го скршам фимот, ајде па со среќа утре) ;)

  сакам и брат ми да замине некаде, па да си бидам соло цел викенд :)
   
  На Jasmin72 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Нема да бидеш соло цел викенд,гости ќе ти дојдат :)
  Сакам да одам негде на одмор :)
   
  На Jasmin72 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Ама за жал финансиската состојба не ти дозволува.

  Сакам денеска да не идам на англиски
   
 15. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.378
  Допаѓања:
  1.113
  Пол:
  Женски
  Сакаш ама ти фали уште еден неоправдан и си пред искарување.Така да најпаметно ти е да отидеш :D

  Сакам вечер да си поминам убаво на собирот со школските :)
   
 16. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Ама никој од нив не ќе може :rofl:

  Сакам да останам вечерва покасно
   
 17. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  497
  Ееее нема да може! Ќе нема струја цела ноќ и ќе мораш да си легнеш со кокошките.

  Сакам да си најдам убави штикли утре :)
   
 18. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  еееееееее ама да чтедече на време ќе одеше ама нема париии.....

  -јас сакам дечко ми да ми купе кола!
   
 19. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.585
  Нема пари за кола, рецесија е, ќе мора да се задоволиш со точак на старо ! :D

  Сакам да одам на одмор во Египет... ;)
   
 20. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  сета се преворила во жив песок!! :rofl: :rofl:

  сакам едно моме многу да ми љубоморе!