Раштак

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од B.Waldorf, 29 април 2012.

 1. B.Waldorf

  B.Waldorf Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2011
  Пораки:
  96
  Допаѓања:
  33
  Кој бил во Раштак, убаво ли е, впечатоци и сл. И дали има многу гужва за Први мај. :) Не најдов друга ваква тема, ако има, канта.
   
 2. kiki4kablondy

  kiki4kablondy Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 март 2010
  Пораки:
  469
  Допаѓања:
  442
  Пол:
  Женски
  Јас бев лани,имаше луѓе ама не многу,иначе за убаво убаво е јас супер си поминав ние тогаш спиевме 2 дена во шатори ама сеа незнам колку е безбедно да се спие во природа :)
   
 3. t.i.n.k.e.r.b.e.l.l

  t.i.n.k.e.r.b.e.l.l Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јули 2011
  Пораки:
  463
  Допаѓања:
  333
  Местото е многу убаво и фино. Во непосредна близина на Скопје е. Планинско, има рекичка со убава вода, зеленило, чист воздух. Има многу викендици. Па како за 1-ви мај е одличен избор, нема премногу гужви. :)