1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Реконструкција на гради после мастектомија

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од scorpija986, 5 март 2015.

 1. scorpija986

  scorpija986 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 декември 2010
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  4
  Ме интересира дали некоја има правено реконструкција на гради после мастектомија... Совет за доктори во Македонија ( ако ги има :) ) и надвор од Македонија???
   
  На JuleSK му/ѝ се допаѓа ова.
 2. JuleSK

  JuleSK Нов член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2016
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Дали има некој искуство на клиника за овој вид на операција???
  Дали силикони или со сопствено ткиво?
  Кој има мислење или искуство ве молам нека пише!
   
 3. Kris80

  Kris80 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 февруари 2018
  Пораки:
  4.039
  Допаѓања:
  66.778
  Пол:
  Женски
  Дали некоја членка се соочила со ваков проблем, ако да, би ја замолила да пише во лп за консултација.