1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Реченица која најчесто ја користитее!?

Дискусија во 'Канта' започната од Alesii, 21 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Alesii

  Alesii Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  841
  Kоја реченица е вашата омилена или која најчесто ја користите??
  Jас најчесто викам:
  I would go naked than wear fur..... ]:)
  Kоја е вашата реченица??? ;)
   
 2. LauraBiagiotti

  LauraBiagiotti Активен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2012
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  krajottttttt,najcestupotrebuvan moj zbor vo bilo koja recenica hahhah;)
   
 3. creshicka

  creshicka Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  2.152
  Допаѓања:
  5.703
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.