1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Роберт Хардвел (Hardwell)

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од House95, 17 август 2011.

 1. House95

  House95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2011
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  27
  Hardwell има 23 години,ја започнува својата кариера на 13 години.Во последните неколку години е признаен како нов освежувачки DJ .Последниве неколку месеци е заедно на турнеја со Тиесто,а негов најголем успех е учествувањето на Sensation White. [​IMG]

  http://www.youtube.com/watch?v=wfR0waKcuA0
   
 2. babylove123

  babylove123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2011
  Пораки:
  158
  Допаѓања:
  55
 3. House95

  House95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2011
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  27
  Добри песни има типот..Ке стане како Тиесто .. :)
   
 4. babylove123

  babylove123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2011
  Пораки:
  158
  Допаѓања:
  55
  Се согласувам , но сепак кај нас не е толку познат.
   
 5. Aniston

  Aniston Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  232
 6. FromWonderland

  FromWonderland Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2013
  Пораки:
  95
  Допаѓања:
  38
 7. ALe546

  ALe546 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јули 2012
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  На raww му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Marossa

  Marossa Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2012
  Пораки:
  2.398
  Допаѓања:
  6.866
  Пол:
  Женски
  Се обрнав дур ја најдам темава :D Алал да му е на дечкото,25 години,а најпопуларен диџеј во светот.Ама стварно го бива,какви траки прави,лудило,ги надмашува и Тиесто и Армин кои ја држеа титулата долго време :D

  Еве нешто поново и што ми се допаѓа
  www.youtube.com/watch?v=clRjbYa4UWQ

  Исто и миксов :dance: :dance: :dance:
  http://www.youtube.com/watch?v=Kk1SMMkAE7s
   
 9. raww

  raww Популарен член

  Се зачлени на:
  18 март 2014
  Пораки:
  847
  Допаѓања:
  4.897
  Најдобар DJ најмногу го сакамм. И баш супер беше што он го затвори Ultra Music Festival. Najakkkkkkkk <3