1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Роденденски честитки

Дискусија во 'Канта' започната од Be-yO-nCe, 14 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Be-yO-nCe

  Be-yO-nCe Популарен член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  1.410
  Допаѓања:
  6.915
  Пол:
  Женски
  Јас барав ама не најдов ваква тема само слична т.е честитки...Оваа тема нека биде само за честитање на родендени на нашите драги феминки :*
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.152
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.