1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Родененен и што да купам...

Дискусија во 'Канта' започната од devil-angel, 13 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. devil-angel

  devil-angel Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2012
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  5
  На мајка ми и е роденден за некои 2 до 3 недели и сеа незнам што да и купам за роденден и каква забава да приредиме за мајка ми... :) Пишете и каква торта да направиме...’’Тханкс’’ однапред... :)
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.147
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.