1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Родителите фатени на дело

Дискусија во 'Канта' започната од Golemiot, 23 декември 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Golemiot

  Golemiot Активен член

  Се зачлени на:
  17 август 2018
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Машки
  Дали ви се случило да ги фатите родителите додека водат љубов?Во која ситуација, поза и сл.:Pos:
  Како сте се чувствувале, како сте изреагирале во моментот, а како родителите?
   
 2. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  2.817
  Допаѓања:
  7.543
  Пол:
  Машки
  Поглупо прашање... амин
   
 3. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  6.556
  Допаѓања:
  21.147
  Пол:
  Женски
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.