1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Рок,Метал,Панк.

Дискусија во 'Канта' започната од punkrocker-girl, 1 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. punkrocker-girl

  punkrocker-girl Активен член

  Се зачлени на:
  1 март 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Nirvana,Iron Maiden,Metallica,Ramones,Green Day..? :D
   
 2. fatamorgana123

  fatamorgana123 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2013
  Пораки:
  1.273
  Допаѓања:
  1.530
  Katatonia,Seether,Ramones,SOAD,Evanescence,Iron Maiden and Novembers Doom :rock: :inlove:
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.671
  Допаѓања:
  64.959
  Пол:
  Женски
  Има посебни теми во подфорумот музика. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.