1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ротирање на пршлени

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од Myself6, 3 ноември 2012.

 1. Myself6

  Myself6 Активен член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Imav bolki vo grbot, bev na lekar i mi kazaa deka se raboti za rotiranje na prslenite....nekojj sovet...???
   
 2. Maroon5

  Maroon5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2012
  Пораки:
  1.068
  Допаѓања:
  937
  rotiranje na prsleni

  zdravstveni-problemi/ овде прашај :)
  Инаку кога беше на лекар и ти кажаа дека имаш ротирање на пршлените, не ти дадоа некој совет, што како понатаму??