1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Руби ?? се сеќавате на серијата

Дискусија во 'Канта' започната од elimonkey, 26 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. elimonkey

  elimonkey Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2013
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  7
  јас не се сеќавам многу , ама знам дека беше интересна серијата ... што мислите вие , ја гледавте ли во тоа време?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.509
  Допаѓања:
  58.869
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.