1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

СДП-Сакам да прашам(2)

Дискусија во 'Канта' започната од AIT, 2 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. AIT

  AIT Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2011
  Пораки:
  979
  Допаѓања:
  1.750
  Пол:
  Женски
  Драги феминки еве ја повторно нашата омилена тема !!! Тука прашуваме и добиваме одговори за работи за кои нема соодветна тема,а сметаме дека е непотребно да се отвори нова ,се со цел да не се оптеретува форумот со разноразни теми за кои ни треба само еден одговор ,а не совет.
  П.С. Ја молам модераторката доколку мисли дека треба да се затвори темава ,предходно да не праша за мислење во соодветната тема.
   
 2. smiley-32

  smiley-32 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  532
  Допаѓања:
  510
  Девојко една ваква тема САКАМ ДА ПРАШАМ 2 беше фрлена во канта ,мислам дека оргиналната ке биде набрзо отклучена |( Еве ја веќе избришаната
  kanta/sakam-da-prasam-2del-t8902/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.