1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

СЕКС НЕКОЛКУ ДЕНА ПРЕД ЦИКЛУС

Дискусија во 'Канта' започната од marijana120, 3 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. marijana120

  marijana120 Активен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Имав незаштитен однос неколку дена пред циклус и после 3 дена ми дојде нормален циклус и сега по 1 месец ми касни 1 ден ...дали е битна втората менструација или се гледа првата ?МОЛАМ ЗА МИСЛЕЊЕ
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.