1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

СЕКС на работно место.. ДА или Не ?!

Дискусија во 'Канта' започната од Sandraprilep, 3 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sandraprilep

  Sandraprilep Активен член

  Се зачлени на:
  2 септември 2012
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  2
  дали ви се има случено да имате секс на работно место или би сакале да пробате.. Јас до сега го немам искусено тоа а да дојдам до таква ситуација незнам сто ке правам :lol: :lol: :lol:
   
 2. Sandraprilep

  Sandraprilep Активен член

  Се зачлени на:
  2 септември 2012
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  2
  дајте одговор дали е убаво или не е да се има секс на работно место или пак не е убаво ?
   
 3. calliope

  calliope Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  1.365
  Допаѓања:
  15.977
  Пол:
  Женски
  Замисли работодавецот ти е член на форумов и за секунда те препознае според приложеново?
  Е, тогаш има да падне секс на работно место.
   
 4. Sandraprilep

  Sandraprilep Активен член

  Се зачлени на:
  2 септември 2012
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  2
  hahaha do dusa ne sum vrabotena nikade.. taka mi tekna na ovaa tema.. taka da nemam gajle od toa :D
   
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.524
  Допаѓања:
  58.958
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.