СОЕУ ,,Јане Сандански'' - Битола

Дискусија во 'Образование' започната од Dimitar12345, 2 јуни 2020.

 1. Dimitar12345

  Dimitar12345 Активен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2018
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Машки
  Здраво, сигурно некој од вас има завршено тука или некој ваш близок, би сакал да чујам ваши мислења и искуства со училиштево, ако не проблем. Како сте задоволни?