1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

СРЕЌНА нова 2010 година

Дискусија во 'Канта' започната од kiki-riki, 1 јануари 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kiki-riki

  kiki-riki Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  228
  Допаѓања:
  116
  ја отворам темава бидејќи гледам дека честитките се расфрлани по темите
  СРЕЌНА НОВА 2010 од мене до сите вас
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Srekna nova godina,mnogu zdravje,sreka,ljubov i uspeh vo zivotot!
   
 3. mirabomk

  mirabomk Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  1
  Srekna Nova Godina i site zelbi da vi se ispolnat
   
 4. lili5

  lili5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2009
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  5
  SREKNA NOVA I SE NAJUBAVO!
   
 5. gabice

  gabice Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2009
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  4
  neka i ona sto tajno si go posakuvate vi bide ispolneto pozdrav do site
   
 6. PoisonGirl

  PoisonGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  654
  Допаѓања:
  1.420
  Пол:
  Женски
  Srekna nova mnogu zdravje,ljubov,uspeh vo obrazovanie i na rabota,mnogu privlecni nasmevki i seks vo najrazlicni pozi :P
   
 7. babyBlu

  babyBlu Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  4
  SREKNA NOVA 2010,VI POSAKUVAM USPEH,LJUBOV,ZDRAVJE I SITE ZELBI DA VI SE ISPOLNAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
   
 8. peperutkaa

  peperutkaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  937
  Допаѓања:
  607
  Пол:
  Женски
  NAJ NAJJJ SRECNA NOVA GODINA DAJ BOZE OVAA DA E PODOBRA OD MINATATA SEKOJ STO SAKA NEKA MU SE ISPOLNI SITE DA SE VRABOTITE DA GI POLOZITE ISPITITE DA SE OMAZITE............. POZZ:))) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
   
 9. Svetlina

  Svetlina Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  35
  Секогаш посакуваната желба, барем за момент во животот станува реалност. Мојата желба е секој миг да ви биде исполнет со многу среќа и љубов. СРЕЌНА НОВА 2010 ГОДИНА!
   
 10. Taa

  Taa Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 декември 2009
  Пораки:
  56
  Допаѓања:
  69
  SREKNA NOVA GODINA!!!MNOGU ZDRAVJE, SREKA, USPEH I OSTVARENI ZELBI !!! ;)
   
 11. soledad

  soledad Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  418
  Допаѓања:
  250
  srekna nova 2010 i od mene se so sakate da vi se ispolni vo novata godina
   
 12. WomanInLove

  WomanInLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  267
  Пол:
  Женски
  neka vi e srekna novata 2010, se najubavo, da bidete srekni i uspesni :))
   
 13. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  Нека ви е среќна новата година, исполнета со многу успеси и убавини кои ќе ги споделите со вашите најсакани.
   
 14. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Колку брзо помина оваа година, барем за мене. :wasntme:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.