1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Саботирање на желба

Дискусија во 'Канта' започната од N1ky, 15 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. N1ky

  N1ky Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2012
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  25
  Напишете некоја ваша желба, следниот член ја саботира и пишува своја желба.

  Пр.
  1 член: Сакам да добијам темен тен.
  2 член: Си добила темен тен, но ти се смеат сите, бидејќи си претерала и сега личиш на црнкиња.

  Можеме да почнеме.

  Ми се јаде благо :D
   
 2. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.669
  Допаѓања:
  19.754
  Пол:
  Женски
  ова е тема како расипија мојата желба или??

  неможе да јадеш само благо претеруваш :?:
  сакам на плажа :$
   
 3. N1ky

  N1ky Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2012
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  25
  Неможе на плажа зима е :Р

  Сакам нови штикли.
   
 4. GordanaL

  GordanaL Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  43
  А што им фали на старите? Нема нови затоа што нема пари. Во криза сме. :)
  Сакам да сум многу многу висока.
   
 5. AnimalLover

  AnimalLover Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2011
  Пораки:
  280
  Допаѓања:
  204
  Ако си многу висока нема да можеш да влезеш кај баба ти во подрум за да си земеш ајвар
  сакам маче
   
 6. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.193
  Допаѓања:
  8.925
  Пол:
  Женски
  Ќе ти ги краде рибите во аквариумот. :lol: :rofl: :D

  Сакам да јадам печурки.
   
 7. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.103
  Допаѓања:
  56.271
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.