babylove овошни кашички

Саем за венчавки

Дискусија во 'Свадба' започната од natashabella, 20 март 2017.

 1. natashabella

  natashabella Нов член

  Се зачлени на:
  20 март 2017
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Многу сакав а не бев :) Па мислам дека нема ваква тема ако некој бил на саемот ѕа венчавки нека стави некоја слика да видиме какви венчаници ке бидат модерни за оваа сезона.
  Јас ке бидам невесте за 2месеци а уште немам ни венчаница ни модел (facepalm)
   
  На IvannaT му/ѝ се допаѓа ова.