Сакам виткана коса

Дискусија во 'Канта' започната од seni.seviyorum, 1 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. seni.seviyorum

  seni.seviyorum Активен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2011
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  17
  Еднаш ја извиткав косата со киселина, ми стоеше така извиткана околу 3 месеци а после тоа ми беше за ногде а притоа и поцна да ми паѓа. Дајте ми друга идеја ако имате :)
   
 2. spellbound

  spellbound Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  1.480
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.