1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сакам да кажам...

Дискусија во 'Канта' започната од tananka, 27 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tananka

  tananka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  6
  од се ми е преку глава ллелее овие денови ми се пекол..се прашувам како на некој луѓе секогаш се и е како подмачкано..Што мислете вие ?
   
  На LegallyBlonde13 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. TennisBabe

  TennisBabe Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  591
  Допаѓања:
  364
 3. tananka

  tananka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  6
  не сум ја видела
   
 4. AIT

  AIT Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2011
  Пораки:
  979
  Допаѓања:
  1.750
  Пол:
  Женски
  Тананака те молам прво разгледај го форумот и темите ,па после види дали има потреба од отварање на нови теми!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.