1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сакам да ставам линк...

Дискусија во 'За форумот' започната од Inola, 31 јули 2010.

 1. Inola

  Inola Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  246
  Допаѓања:
  202
  Сакам да ставам линк, ама наместо веб адресата да излезе текст, на пример Кликни тука и со кликање врз тој текст да се отвори страната за која што е наменет линкот. Може ли да ми кажете како?
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.815
  Постави го прашањево во СДП (Сакам да прашам), темава нека ја заклучат, па ќе ти одговориме ;)
   
 3. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.316
  Допаѓања:
  17.240
  Пол:
  Женски
  Одбираш URL -- > помеѓу двете загради го внесуваш насловот, на пр.кликни тука , а кај првото url правиш вака [url= копиран линк]
  Тоа ќе му дојде вака :
  кликни тука (цитирај ми го постов, па ќе видиш како)
  И не отварај нови теми, кога веќе имаш теми за вакви прашања.
   
  На Nausicaa му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Malo81

  Malo81 Активен член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2015
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Женски
  a kako da izbrisis link ili da koregiras!?Admin ne odgovarat na prasnje im pustim mozi 20 poraki i nema odgovor
   
 5. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.355
  Пол:
  Машки
  Редактирај. Опцијата
   
 6. Malo81

  Malo81 Активен член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2015
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Женски
   
 7. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.355
  Пол:
  Машки
 8. Malo81

  Malo81 Активен член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2015
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Женски
 9. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.355
  Пол:
  Машки
  Епа не можиш од вчера, постот ќе ти стои каков што, не можиш ни да го избришeш:)
   
 10. Malo81

  Malo81 Активен член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2015
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Женски
  a kako nema opcija da se koregira a i amin ne odgovara ok tnx
   
 11. AnaKarenina

  AnaKarenina Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.801
  Допаѓања:
  55.001
  Пол:
  Женски
  @Malo81 откако ќе го испратиш мислењето имаш рок од пола саат да редактираш или да го избришеш. После веќе не можеш.
   
 12. Malo81

  Malo81 Активен член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2015
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Женски
   
 13. Malo81

  Malo81 Активен член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2015
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Женски
  Ги задржуваме правата да ја отстраниме или измениме секоја поставена содржина без објаснување. Ти гарантираме дискреција доколку имаш барање до администраторите за отстранување или измена на некоја содржина. Го задржуваме правото да преземаме дејствија против кој било член на форумот, во кое било време.
  Ama kako i site drugi pravila i zakoni samo onak stoi kolku da se reci go imame
   
 14. Malo81

  Malo81 Активен член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2015
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Женски
  ok e Admin go koregira postot