Сакате ли да ги избркаме машките од форумов?

Дискусија во 'Канта' започната од HollyWoodGirl, 24 март 2013.

?

Дали сакате да ги избркаме машките од форумот?

 1. Ич не ми е гајле

  13 глас(а)
  23,2%
 2. Не, треба да си подадеме рачиња

  34 глас(а)
  60,7%
 3. Да, нека си одат од каде што дошле

  9 глас(а)
  16,1%
 1. HollyWoodGirl

  HollyWoodGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  665
  Допаѓања:
  314
  Фемина.мк - Женски сајт и форум
  Дали вие девојки би сакале машките од форумов да си одат?
  Дали ви сметаат?
  Мене, најискрено, да!
  Бидејќи, ова е сајт на сите женски тајни, мани, проблеми...
  Незнам што бараат тука мажи?
  Доволно ги имаме и надвор од форумов!! :nod:
  Ме подржува некој? :wasntme:
   
 2. dolly.doll

  dolly.doll Популарен член

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  594
  Допаѓања:
  503
  Пол:
  Женски
  НЕ ! Без машки на форумов би заостанале многу теми ... Мене лично не ми смеетаат така да .. :)
   
 3. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.883
  Сакате ли војскааааааа?


  Да не беа Јипи, Елементал, Икс-Мен, Пусито, Витомир, Џони (ептен ретко), Најтвокер (кој веќе не се дружи со форумов) да разбијат монотонија и квачење, ќе беше убер досадно.


  Јипи посебно, идол ми е на форумов. :D


  И животот надвор, составен само од жени би бил кокошарник. Де бре, што ти пречат толку мажите на светов? :lol:
   
  На zarah, pamelche, Foreveryoungiwannabe и 12 други им се допаѓа ова.
 4. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.316
  Допаѓања:
  18.091
  Пол:
  Женски
  Дали ќе пречат или нема да пречат не зависи од нивниот пол. Понапорни и безобразни ги има и меѓу машките и меѓу женските членови. Затоа што тука се праи муабет за машките корисници, можам да кажам дека или таквите негативни примери се исклучок, или пак бргу се справуваат со нив, или пак овие позитивниве примери ми оставиле подлабок впечаток, па и присуството на тие понапорните е бледо и речиси незабележително. Башка, кој сака да замара, ќе се регистрира и како жена. Поздрав до асалните, интелигентните, културните, пристапните и внимателни мажи на форумот од кои многу учиме, а и тие од нас.

  Против за бркањето на машките членови од форумот. Заедно сме посилни! :lol: :)
   
  На XMaN и Annath им се допаѓа ова.
 5. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.890
  Пол:
  Женски
  Па не сите, мислам има машки овде што доста ни помагаат со своите мислења, и се доста паметни пр.
  Икс-Мен, ПусиПантер, Јипи, Елементал, Витомир, Џони
  а има некои тролчиња последните два три дена, тие си заслужуваат банирање...
   
  На PussyHunter и XMaN им се допаѓа ова.
 6. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
  A како би ги избркале според тебе? Што план имаш? :geek:
   
  На Adi888, XMaN, anabel-a и 2 други им се допаѓа ова.
 7. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.316
  Допаѓања:
  18.091
  Пол:
  Женски
  Виртуелниов пендрек ќе заврши работа привремено додека да ни` текне некоја стратегија. Ќе набавиме за секоја женска (или што се чувствува така) членка по два. 8)

  [​IMG]

  Aбе какво бркање какви бакрачи. Баш тогаш добрите момци ќе ги снема скроз од форумот, а ќе се намножат шпиуни и манијаци зад женски никови. Тогаш да ве видам. :D
   
  На Gordana10 и k.i.m им се допаѓа ова.
 8. Tumblr

  Tumblr Популарен член

  Се зачлени на:
  22 март 2013
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  990
  Пол:
  Женски
  хахаха точно,нема начин да ги избркаме :lol:
  Дури и да има мене лично не ми сметаат се додека не се мешаат каде што не им е местото ;)
   
 9. mili4ka123

  mili4ka123 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2012
  Пораки:
  1.101
  Допаѓања:
  2.331
  Пол:
  Женски
  Ни мене не ми сметаат. И тие се тука да помогнат и да дадат совет од машка перспектива. :)
   
 10. green.eyes

  green.eyes Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  2.177
  Допаѓања:
  20.988
  Нема потреба да се брка никој, посебно па да се бркаат особено квалитeтни форумски ликови, само затоа што се од машки пол :!: Најдобрите, најполезните и најкорисните мислења се токму од нив дадени ;) Тие се нужни на форумов. Никако да не се направи такво нешто.
   
 11. HollyWoodGirl

  HollyWoodGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  665
  Допаѓања:
  314
  Во ред, во ред. Не ме напаѓајте ;( :rofl:
  Јас само онака предложив.
  Не ми се лутете, бе! :(
   
 12. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.747
  Допаѓања:
  22.388
  Пол:
  Женски
  Жени, пазарски муабет, па после се лутиме, само за карање и за некој да набедиме сме.
  Модератори не туку дремете туку канта.
  Несваќам чуму таа идеа да ги бркаме, кога некои од нив исцрпено пишуваат и даваат совети во некои теми баш да ти е мерак да ги читаш.
   
  На Markusa2 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Antoninaaa

  Antoninaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2013
  Пораки:
  557
  Допаѓања:
  1.658
  Жени и мажи оди у комплет ;) :lol:
  Не можеме едни без други,тоа е факт :!:
  И вака по форуми,и во реалниот живот.
  Незнам зошто би ни сметале?Што велат старите мислиш на софра си ти седнале :D
  Абе со луѓе сме бре се да ни смета нешто,никако не ни е погодено ццц :x
   
  На Gordana10 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Agatha

  Agatha Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2011
  Пораки:
  270
  Допаѓања:
  852
  Мене не ми смета и по некое машко мислење, совет и сл. Нема потреба да ги бркаме, нека си кажат што имаат.
   
 15. Spidy

  Spidy Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  3.277
  Допаѓања:
  8.629
  Пол:
  Женски
  Не треба да ги бркаме, ќе кажат и они некој корисен совет можеби од машка перспектива.
  Ама тие што се зачлениле за да се пофалат со колку жени биле, колку се добри во кревет, или да се запуштаваат на некоја феминка, слободно нека си го фатат патот. :^)
  Имам добивано пораки од машки членови, имам читано мислења во стил пробај ме мене, и на форум каде 90% од темите во реален живот можеби не би ги направиле со машко треба да знаат да се приберат.
  Во најдобар случај, некоја феминка да биде позитивно изненадена од размислувањето на машки член и да сака да развие пријателство или нешто повеќе со него, во некое свое мислење сигурно се отворила повеќе од обично бидејќи ова е анонимен форум, и не верувам дека би се осмелила да има нешто повеќе со него во вистински живот кога тој лесно може да дознае така интимни детали од нејзиниот живот. (секоја чест на исклучоци, но некои мислења на форумов ни на дечко ми не би ги покажала, а камоли на потенцијален дечко кога би била сингл)
   
 16. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.691
  Допаѓања:
  25.255
  Пол:
  Женски
  Нејќам... :wasntme: а што ќе прави форумов без YipMan2 ? :D Искрено, ми го разубавува денот, во секои мислење има доза на хумор.. :lol:
  А без vitomir кој страда од моите шали? :geek:
   
  На XMaN и tessie им се допаѓа ова.
 17. Westlife

  Westlife Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2011
  Пораки:
  642
  Допаѓања:
  618
  :^) Зошто бе јас не го знам тој јупмен2 ?! :^)
   
  На nati44 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. eva11

  eva11 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  1.852
  Допаѓања:
  729
  нееееееен какво бркање што убаво друштво ни прават на чет никако јас забранувам
   
  На tessie му/ѝ се допаѓа ова.
 19. SnowWhite8

  SnowWhite8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  1.098
  Допаѓања:
  1.301
  Пол:
  Женски
  Неее никако :)
   
 20. Lining

  Lining Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2012
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  158
  Не! Зошто би ги бркале? Мене не ми сметаат, напротив кога ќе прочитам некое мислење особено од Јипмен, неможам а да не се насмеам. :D