Саша Ковачевиќ (Saša Kovačević)

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од i-v-a-n-4-e, 13 октомври 2012.

 1. i-v-a-n-4-e

  i-v-a-n-4-e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2011
  Пораки:
  606
  Допаѓања:
  1.115
  Пол:
  Женски
  На CharmedGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.467
  Допаѓања:
  7.758
  Пол:
  Женски
  Во срце ме погодивте со темава сега. :D
  Озбилно. :wasntme:
  Салета го обожавам.Му ги знам сите песни, го слушам многу често, вака поинтезивно почнав летово, пред тоа така го следев ама индиферентно. :wasntme: Прекрасни песни има, а и тој е прекрасен, бонбона. :inlove:
  А и ми се допаѓа што не му се во фолк фазон песните и не се слични една на друга, изненадува секој пат.
  Најслушана песна од него дефинитивно:
  http://www.youtube.com/watch?v=fSqs0V3VtOM
  Исто и „Лапсус“ и „Идемо до мене“ ги утепав слушајќи. :lol:
  А најомилени ми се постарите, поготово:
  http://www.youtube.com/watch?v=112RCUWM ... re=related
  http://www.youtube.com/watch?v=7uKadPV1BPA
  И „Лудак“ и „Бежимо из града“ многу ги сакам.
  Напросто го обожавам човеков. :inlove:
  P.S: Многу ми е криво што не му бев вчера, и тоа како ми е криво. :(
   
  На i-v-a-n-4-e му/ѝ се допаѓа ова.
 3. i-v-a-n-4-e

  i-v-a-n-4-e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2011
  Пораки:
  606
  Допаѓања:
  1.115
  Пол:
  Женски
 4. i-v-a-n-4-e

  i-v-a-n-4-e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2011
  Пораки:
  606
  Допаѓања:
  1.115
  Пол:
  Женски
  мн е згоден, нели? :D
   

  Прикачени фајлови:

  • 3.jpg
   3.jpg
   Големина на фајлот:
   7,6 KB
   Прегледи:
   219
  • 5.jpg
   5.jpg
   Големина на фајлот:
   7 KB
   Прегледи:
   218
 5. PeaceLoveBasketball

  PeaceLoveBasketball Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  589
  Допаѓања:
  1.174
  Почнав да го слушам во последно време,и баш ми се свиѓа :D
   
 6. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.730
  Допаѓања:
  4.816
  Пол:
  Женски
  Не обожавам да слушам ваков тип на музика.Ама за Сашко правам искучок. :$ :lol: Не го слушам често но знаам понекогаш да е пуштам "Како после нас" ептен добра песна :) Му имам преслушано неколку песни...тоа е тоа.
  Инаку да,згоден ми е и тоа многу.Ептен убави очи има :lol: :rofl: :inlove:
   
 7. Maya3112

  Maya3112 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2012
  Пораки:
  479
  Допаѓања:
  478
  Ќе оди вечер некој на Саша
   
 8. VIN.diesel

  VIN.diesel Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  254
  Допаѓања:
  419
  Можеби 8)

  Од колку започнува да настапува и картата колку чини на врата некоја инф ?
   
 9. Lovy1

  Lovy1 Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2013
  Пораки:
  1.082
  Допаѓања:
  817
  Пол:
  Женски
  Дада, го слушам скоро секој ден :rofl:
  Супер му се песните!! :))
   
 10. i-v-a-n-4-e

  i-v-a-n-4-e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2011
  Пораки:
  606
  Допаѓања:
  1.115
  Пол:
  Женски
 11. angel4eangela

  angel4eangela Активен член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2014
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  1
  вака не хејтам али новата песна-спотот се чиста копија на Енрике со Heart Attack и тоа ме иритира :@ кога го гледав спотот си реков и да го копира не знае да го одглуми тој поглед :rofl: сепак Енрике е <33
   
 12. Tajnaotrovna

  Tajnaotrovna Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2011
  Пораки:
  1.435
  Допаѓања:
  16.953
  Пол:
  Женски
  Се заигра со летниве песнички, не се лоши за на плажа и за во диско:)
  јас преферирам балади.
   
  На referentka, fallenangel, jasna83 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.774
  Допаѓања:
  25.136
  Пол:
  Женски
 14. corapce

  corapce Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2015
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  340
  Пол:
  Женски
  ;(;(;( треба да добијааааааааааааааааам :sweat:
   
  На SummerGirl, referentka и Tajnaotrovna им се допаѓа ова.
 15. Mr. Right

  Mr. Right Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 септември 2015
  Пораки:
  2.038
  Допаѓања:
  71.245
  Пол:
  Машки
  Дечково е во фазон wanna be Енрике Инглесијаз.
   
  На Tajnaotrovna, Someonespecial и fallenangel им се допаѓа ова.
 16. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  10.896
  Допаѓања:
  280.439
  Temperatura ja cuvte?
   
  На Tajnaotrovna, fallenangel и jasna83 им се допаѓа ова.
 17. fallenangel

  fallenangel Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  2.092
  Допаѓања:
  16.126
  Топ 3 мои омилени песни од најубавиот:inlove: кои ме погодуваат како метак право во срце.:u:
  Новите песни не ми се допаѓаат, тралалајки не слушам.(lalala)(lalala)(lalala)
   
  На Tajnaotrovna и referentka им се допаѓа ова.
 18. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  10.896
  Допаѓања:
  280.439
  Ovojj stvarno e peer ili ..??
   
 19. Oscar Lady

  Oscar Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2015
  Пораки:
  954
  Допаѓања:
  5.084
  Пол:
  Женски
  Го сакам :l:
  Нема песна што не му ја знам на памет:inlove:
   
 20. fallenangel

  fallenangel Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2010
  Пораки:
  2.092
  Допаѓања:
  16.126
  Не знам. На едно интервју негово забележав некој тик дека премногу лигаво зборува како за момак ама ако е стварно така се разочарав.:o