1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Свадбена торта

Дискусија во 'Свадба' започната од aNy-to, 6 септември 2010.

 1. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  393
  Дали имате идеја и замисла како би ви изгледала свадбената торта?
  Јас би сакала да имам голема торта,убаво украсена.....нешто вака да изгледа:
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На oven91 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.084
  Допаѓања:
  1.647
  На lattie, eutixismena, S-a-n-4-e и 3 други им се допаѓа ова.
 3. teddygirl

  teddygirl Популарен член

  Се зачлени на:
  7 август 2010
  Пораки:
  714
  Допаѓања:
  618
  zaljubena tortava e zakon hehheheeheheh
   
  На LUNA.girl му/ѝ се допаѓа ова.
 4. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.543
  заљубена стварно е јака тортава ;)

  еве нешто од мене :D

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На angelche16, LUNA.girl, male и 4 други им се допаѓа ова.
 5. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.633
  Пол:
  Женски
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG][​IMG]
   
  На 2806986 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  393
 7. plavusha

  plavusha Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  123
  па јас повеќе би сакала нешто нежно и не премногу натрупано :)
   
  На the.child му/ѝ се допаѓа ова.
 8. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  393
 9. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.633
  Пол:
  Женски
 10. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.586
  [​IMG] :D
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На d.Darla му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Hopeful

  Hopeful Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2010
  Пораки:
  997
  Допаѓања:
  1.467
 12. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.633
  Пол:
  Женски
 13. PinkPanterka

  PinkPanterka Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  498
  Допаѓања:
  138
  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   

  Прикачени фајлови:

  На d.Darla му/ѝ се допаѓа ова.
 14. PinkPanterka

  PinkPanterka Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  498
  Допаѓања:
  138
  :rofl: :rofl: :rofl: :lol: :lol:
   

  Прикачени фајлови:

 15. PinkPanterka

  PinkPanterka Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  498
  Допаѓања:
  138
  :D :lol: :rofl: :lol: :lol: :lol:
   

  Прикачени фајлови:

 16. PinkPanterka

  PinkPanterka Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  498
  Допаѓања:
  138
  :rofl: :rofl: :rofl: :D :lol:
   

  Прикачени фајлови:

 17. PinkPanterka

  PinkPanterka Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  498
  Допаѓања:
  138
  :D :D :lol: :lol: :) :)
   

  Прикачени фајлови:

 18. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.543
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Sanji4ka21, Lina24 и d.Darla им се допаѓа ова.
 19. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  393
 20. d.Darla

  d.Darla Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  661
  Допаѓања:
  160