Светиот храм

Дискусија во 'Образование' започната од mimii94, 18 ноември 2012.

 1. mimii94

  mimii94 Активен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2012
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  0
  Што се знаете за светитот храм?
  Дали и колку често го посетувате? Сметате ли дека треба да се посетува? Дали вие редовно го посетувате или само по потреба ( пр. венчавка,крштевка.. )

  Ве молам доколку сакате малце продискутирајте на темава,многу ќе ми помогнете. За школо имам да правам презентација на тема ,, Светиот храм,, а појма неам што да пишувам. Се надевам дека вака ќе добијам некоја инспирација бидејќи без ѕоа во среда несмеам да се појавам на школо :D
  петката која со мака ја добив, веднаш би ми летнала. :$
   
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  9.951
  Допаѓања:
  55.782
  Пол:
  Женски
  Темава... ја читам и си викам, што бара ова во категорија Образование, но после дојдов до овој дел.

  Абе стварно? Да прашам јас на форум да не ми летне петката... :(