1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Свршување на лице

Дискусија во 'Секс' започната од butterfly_mk, 9 август 2017.

 1. butterfly_mk

  butterfly_mk Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2017
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  291
  Пол:
  Женски
  Барав за ова но не можев да најдам, како се справувате кога партнерот бара да ви сврши на лице? За мене е прифатливо но кога има многу сперма од друга страна, зафркнато, поготово и ако појде во коса итн
   
  На christinnn, SugarHoney, valton и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  483
  Допаѓања:
  2.895
  Пол:
  Машки
  Ako na devojkata t.e zenata ne i se dopaga toa ili pa krajnost i se gadi os spermata toa nikako da ne prifati toa a od druga strana i maskoto ne treba da go naprai toa
   
  На Tanjamm и jasbi им се допаѓа ова.
 3. bjorn

  bjorn Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2017
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  259
  Пол:
  Машки
  На што мислиш под тоа "Како се справувате" ?

  Секоја девојка си одлучува за тоа до каде и е границата на нормалност во однос на сексуалните егзибиции и доколку ова е надвор од тие граници едноставно треба да каже Не за таа работа.

  А ако Не ти е убаво, а сепак сакаш да му удоволиш, стави си на глава од оние капите за една употреба од 3 денари што се користат во кујна, и ако ништо друго барем косата ќе ти остане сперма-фри.
   
  На piksooki, ELIDavor и doubleg им се допаѓа ова.
 4. nikolija2

  nikolija2 Активен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2017
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  135
  Пол:
  Женски
  но но нооо и но
   
  На Tanjamm му/ѝ се допаѓа ова.
 5. moglibitola

  moglibitola Активен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2017
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  109
  Пол:
  Машки
  na cicina i to ubo 3 4 dena da nemas svrsenoo :D vo koma da padnis ko ke svrsis haha
   
 6. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.750
  Пол:
  Машки
  Не сте нормални.
   
  На DragonSlayer, Tanjamm, twilight123 и 6 други им се допаѓа ова.
 7. Pepi1106

  Pepi1106 Активен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  25
  Пол:
  Машки
  Па ти не си ја ми косата со топла вода за да немаш несакани проблеми околу тоа :lol:
   
 8. MarijanaKolevska

  MarijanaKolevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2019
  Пораки:
  123
  Допаѓања:
  307
  Пол:
  Женски
  koga sum epten zapalena prifatlivo e:)
   
  На Anabella13, Donmarkoni, Brinetka и 4 други им се допаѓа ова.
 9. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.315
  Пол:
  Женски
  Никако. Бљак :puke:
   
  На Tanjamm и diskreten32 им се допаѓа ова.
 10. 1992g

  1992g Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2014
  Пораки:
  924
  Допаѓања:
  9.475
  Пол:
  Женски
  За пилинг е ептен убаво :D
   
  На Brinetka, vasilevskabojana, Robson и 3 други им се допаѓа ова.
 11. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  483
  Допаѓања:
  2.895
  Пол:
  Машки
  Ete taka ne e loso malku.kreativni da bidete haha
   
 12. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.315
  Пол:
  Женски
  Не, фала. Пилинг не ми треба. Се знае кај се свршува.
   
  На buba4e89 и diskreten32 им се допаѓа ова.
 13. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  483
  Допаѓања:
  2.895
  Пол:
  Машки
  Au ne rekov be ja da prais piling 1992 predlozi haha
   
 14. ane.bella

  ane.bella Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 јуни 2011
  Пораки:
  2.590
  Допаѓања:
  21.502
  Пол:
  Женски
  Кај се свршува? :?:
   
  На DragonSlayer, Brinetka, SexiLy и 7 други им се допаѓа ова.
 15. Alisa22

  Alisa22 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  2.168
  Допаѓања:
  13.058
  Пол:
  Женски
  Мене ми е прифатливо дм да ми свршува на лице.
   
  На Anabella13, Trock, VoodooGirl и 4 други им се допаѓа ова.
 16. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  20.381
  Допаѓања:
  133.661
  Пол:
  Женски
  И мене.
   
  На Trock, ЕденЧлен, Oxymoron и 6 други им се допаѓа ова.
 17. Robson

  Robson Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2019
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  177
  Пол:
  Машки
  Свршување на лице, лижење после тоа и лапање со полна уста......тотален трн он :P:inlove:
   
  На anelchylola му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Davidmfo

  Davidmfo Активен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2019
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  50
  Пол:
  Машки
  Seriozno deka ova ti e fetish? :puke::puke::puke:
   
 19. Robson

  Robson Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2019
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  177
  Пол:
  Машки
  Заради вакви осудувачки постови и мислења девојките/жените и тука и во нормална комуникација не кажуваат јасно и гладно што сакаат и ги возбудува.
  Мој фетиш, мој проблем, нит те терам да го праиш нит ти сугерирам. Прај си тоа шо ти е ќеиф и мене и сличните како мене, кои се косат со твоите осудувачки ставови одмини не слободно, те молам.
   
  На DragonSlayer, Атриом, anelchylola и 7 други им се допаѓа ова.
 20. LoneWolfGuy

  LoneWolfGuy Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2017
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  806
  Пол:
  Машки
  Не те осуди туку неговото сопствено мислење е дека му се згадило од помислата тоа он да го направи, зошто не го прифатиш неговото мислење?