1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секси пораки.

Дискусија во 'Канта' започната од LadyNataly, 13 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LadyNataly

  LadyNataly Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Девојки,каква кратка и слатка смс порака би му пратиле во текот на денот за да ги отргне мислите од работата и да почне да мисли на вас? :*
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.