1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс во тројка

Дискусија во 'Канта' започната од Ane_na_Bisera16, 8 декември 2020.

?

Што мислите за секс во тројка

Анкетата е затворена на 8 февруари 2021.
 1. Би пробала

  100,0%
 2. Не би пробала

  0 глас(а)
  0,0%
Дозволен е избор на повеќе опции
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ane_na_Bisera16

  Ane_na_Bisera16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2020
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  124
  Пол:
  Женски
  Дали некогаш сте имале понуда од другар/ка за секс во тројка
   
  На t.a.m му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.660
  Допаѓања:
  46.936
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.