1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс за време на менструација

Дискусија во 'Канта' започната од SARICKA., 29 август 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SARICKA.

  SARICKA. Активен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2019
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Дали сте за секс, доколку имате добиено, ви претставува ли тоа некој проблем?
   
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  8.253
  Допаѓања:
  34.498
  Пол:
  Женски
  На SARICKA. му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.