1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс со танги или не

Дискусија во 'Канта' започната од Mollami, 8 јануари 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mollami

  Mollami Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2019
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  296
  Пол:
  Женски
  Девојки дали сте имале секс со танги или не?

  Имав еднаш таква ситуација што дечкото се напали од тангата и не ми даде да ги соблечам ниту за време на секс..кога и да појдам да ги соблечам тој ми ги облакаше..
  Ви се десило ли вакво нешто?

  Ако има ваква тема избришите ја..
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.