1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс со тинејџери

Дискусија во 'Канта' започната од @Zaljubenoto, 15 јули 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. @Zaljubenoto

  @Zaljubenoto Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јули 2017
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  Незнам дали оваа тема постои но многу ме занимаат вашите мислења:lol:!!!
   
 2. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.170
  Допаѓања:
  167.338
  Пол:
  Женски
  Иииии..што е темата?
  Еден вовед да ставеше не е лошо.
  Секс со тинејџери? Секс е секс, влези излези сврши и одново:rofl:
  Тинејџер или не, тоа е..

  Објасни што сакаш да се дискутира на темава


   
  На buba4e89, CameliaMiller, cresa-jagoda и 5 други им се допаѓа ова.
 3. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.210
  Допаѓања:
  56.847
  Ако само еднаш влезе излези и одма сврши, слабо сексот, слабо.
   
  На buba4e89, CameliaMiller, veren и 6 други им се допаѓа ова.
 4. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.170
  Допаѓања:
  167.338
  Пол:
  Женски
  Во множина пишав:o влези излези:rofl::rofl::rofl:
   
  На CameliaMiller му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.170
  Допаѓања:
  167.338
  Пол:
  Женски
  Заљубено, ако не поставиш поприфатлив вовед, темава ќе морам да ја пратам во канта.
  Благодарам на разбирањето :)
   
  На CameliaMiller, cresa-jagoda и ADOKI им се допаѓа ова.
 6. Gosh

  Gosh Мразачка на луѓе

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  1.844
  Допаѓања:
  26.151
  Па најверојатно се зацапала у некој 15 години постар од неа , па да опипа терен дали има постари што сакаат да се сексаат со тинејџери...

  Или е профил на некој милицаец на pedo hunt...:bandit:
   
  На buba4e89, CameliaMiller, theowndemon и 4 други им се допаѓа ова.
 7. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.820
  Допаѓања:
  4.322
  Пол:
  Женски
  Можеби сака тројка со тинејџери :D
  Само @Zaljubenoto што ќе каже маж ти на ова?
   
  На CameliaMiller му/ѝ се допаѓа ова.
 8. GabyTranceॐ

  GabyTranceॐ Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2015
  Пораки:
  298
  Допаѓања:
  1.108
  Пол:
  Женски
  Дааа беее педофилкаа да бидам :P
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  3.545
  Допаѓања:
  19.424
  1. Тинејџерите сакаат секс.

  2. Тинејџерите често имаат секс како и возрасните луѓе.

  3. Тинејџерите сакаат постари батки/девојки за секс.

  Што не е јасно, и што треба да се дискутира?
   
  На sj *O*, CameliaMiller, Petar80 и 6 други им се допаѓа ова.
 10. blueeparadise

  blueeparadise Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  3.229
  Допаѓања:
  5.744
  Ne znam za shto tochno treba da se izjasnime na temava, ama aj kje probam.

  Mladite dechki sakaat postari zhenski, i posto denes pomladite generacii se ponapredni se sluchuva da se poiskusni i povekje da ti go napravat merakot od nekoj shto ima 25+ na primer.

  Eve, ova od iskustvo od nekoja shto tvrdeshe deka nikogash nema da pogledne pomal. Izgleda kaj pomalite mi bila srekjata. :D

  Se izvinuvam na latinica i.. nemoj sea da mi lepnete nekoja prijava. :worried: :rofl:
   
  На sj *O*, CameliaMiller, Petar80 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. ccca

  ccca Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2013
  Пораки:
  682
  Допаѓања:
  1.201
  si postoi zakon ...se ostalo e kako da diskutirame dali hedonizam ili seks so stranci e ured (so ne e,ali ok se desava)
  eve interesno video
   
 12. CameliaMiller

  CameliaMiller Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 август 2015
  Пораки:
  14.898
  Допаѓања:
  231.437
  Ами има разлика. Тинејџери се сите 13-19 години.

  Е сега ако имаш 40, а се сексаш со некој од 17, тоа е не.
  Ако имаш 40 и се сексаш со 18, тоа е океј.

  Ако имаш 20 и се сексаш со 15.. не, не.

  Јас сум имала секс со тинејџер. Јас 20, тој 19.

  Педофилка :devil:
   
  На Lolo5, sj *O*, Bozica1980 и 4 други им се допаѓа ова.
 13. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.676
  Допаѓања:
  14.148
  Пол:
  Женски
  Тоа е сосема нормално тинејџер/ка да посакува интимност со повозрасни.
  Е сега, возрасна личност да се наоѓа привлечена од малолетни деца е многу веројатно случај за посматрање...
   
  На Bozica1980, Tamatam и Someonespecial им се допаѓа ова.
 14. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.676
  Допаѓања:
  14.148
  Пол:
  Женски
  Во канта си е темата, само заборавиле да ја заклучат :D
   
  На Dust и CameliaMiller им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.