1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Семинари

Дискусија во 'На работното место' започната од Tanjamm, 20 октомври 2012.

 1. Tanjamm

  Tanjamm Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.847
  Допаѓања:
  8.928
  Дали и колку често одите на семинари?Јас сум била неколку пати, убаво искуство е, запознавате колеги,учите нешто ново. Ајде да споделиме искуства.
   
 2. wizardess

  wizardess Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2012
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  30
  семинари

  Секогаш кога ќе ми се пружи шанса сакам да одам на семинар. Убаво искуство е, во секој случај. За жал, не организирале ништо во скоро време. Сега, поефикасен начин им се овие Webinar-и. Ништо не чинат, а сепак, совршено добро ја пренесуваат саканата цел. Мислам дека се супер, но сепак, како да недостасува директната комуникација со фелата. Секако, секогаш се тука форумите и социјалните мрежи за споделување на материјали и искуства.
   
 3. sonja29

  sonja29 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 април 2011
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  28
  Пол:
  Женски
  Сега веќе има семинари бесплатни и што се плаќаат. Тоа што не ми се допаѓа е дека семинарите за финансии премногу се скапи...