1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Септум (преграда) на матката

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од langida, 25 јануари 2013.

 1. langida

  langida Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2011
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  13
  Sептум на матка дали некој досега се има оперирано од ова и сто е всушност ова септум