Серум за коса

Дискусија во 'Канта' започната од LoVeR, 19 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LoVeR

  LoVeR Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2010
  Пораки:
  886
  Допаѓања:
  1.046
  Каков серум користите за вашата коса дали е ефикасен,задоволни ли сте од него....Јас го користам овој серум од Avon ама искрено не сум многу задоволна :^)
   

  Прикачени фајлови:

 2. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  6.198
 3. LoVeR

  LoVeR Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2010
  Пораки:
  886
  Допаѓања:
  1.046
 4. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  6.198
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.