1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Се гордеам со...

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од anickata, 27 август 2010.

 1. anickata

  anickata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  73
  Со што се гордеете? Дали со некое ваше исполнување на некоја поставена цел, со некоја ваша карактерна особина, со некоја ваша блиска особа, вашиот изглед...

  Лично јас си се гордеам со моите родители и се гордеам со самата себе, што навистина размислувам зрело, паметна сум, комуникативна, сакам да помагам, што имам добри испеси во учењето, а истовремено се гордеам и со својот изглед :) :*
   
  На angelche16 и Justinna им се допаѓа ова.
 2. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.447
  Пол:
  Женски
  Се гордеам со сестра ми, браво систер :clap:
  Се гордеам со мајка ми, она е мојот херој :*
   
  На Panki.Friik му/ѝ се допаѓа ова.
 3. teddybear

  teddybear Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  2.679
  Допаѓања:
  10.368
  се гордеам со самата себе ... со тоа каква личност сум ... со мислењата и ставовите што ги имам.... со тоа што до сега сум се изградила во личност каква што сметам дека е правилна ...

  со друг од страна со никој не се гордеам ... :rofl: :rofl:
   
 4. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.381
  Допаѓања:
  1.113
  Пол:
  Женски
  Се гордеам со себеси, затоа што сум паметна, амбициозна, и секогаш го добивам она што го сакам :!: Се гордеам што имам широк круг пријатели, солиден успех во учењето (досега :lol: ) што сум лидер, итра и снаодлива :D
   
  На bbb му/ѝ се допаѓа ова.
 5. doktorka-an

  doktorka-an Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2010
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  343
  браво аничка нова тема а?
  супер е

  епа вака срц јас се гордеам со самата себа.не сум самобендисана но се гордеам затоа што се запишав само со мојот успех на факултет.земам приватна стипендија.независна сум до 60% од моите родители во финансии,имам прекрасна врска со дечко ми кој ни на сон немаше да ја сонувм,имам здравје и јас и мојата фамилија и се гордеам на некои форумџики на форумов вклучувајќи те и тебе зошто се вистински другарки а не само личности за кавга...

  ми се допаѓа темава :clap: :clap: :clap: и пак ќе ја посетам :hug: :hug: :hug: за аничка
   
  На lolita97 и chipo им се допаѓа ова.
 6. anickata

  anickata Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  73
  фала, мило ми е што ти се допаѓа :hug: :*
   
 7. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  Со мојата разбраност и мојата душа! И со една личност што многу ми значи, се гордеам што си ја имам!
   
  На bbb, April87 и Harlow им се допаѓа ова.
 8. skyAngel

  skyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  1.530
  Допаѓања:
  2.765
  Се гордеам со самата себе , бидејќи сум разумна , разбирлива личност, упорна и скоро секогаш го добивам она што го сакам...па секој труд се исплаќа.Се гордеам што сум добро воспитана и имам размислувања кои ме прават добра личност. Се гордеам со мама и со дечко ми :lol: Ете :* за мене ! :wasntme:
   
  На stronggirl636 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. nesa

  nesa Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  838
  Допаѓања:
  1.219
  Пол:
  Женски
  Горда сум што ги имам моите баба, дедо и мајка коишто ми беа верни водичи низ мојот живот. Горда сум на самата себе за сите одлуки што ги направив до сега, било да се лесни или тешки. Горда сум што успеав сама до сега да ја растам керка ми, и едноставно се гордеам со тебе принцезич мој најмил :)
   
 10. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.923
  Се гордеам со татко ми единствено . Направил и прави се што треба за на нас да ни е добро . Најдобар е , како татко и како другар :)
  Со гордеам со некои мои постапки деновиве , се надевам вака паметна и ќе останам :$
   
  На stronggirl636 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. ludoooto

  ludoooto Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2010
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  1
  се гордеам со семејството :clap:
   
 12. ozbilnazena

  ozbilnazena Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  13.168
  Пол:
  Женски
  Со самата себе ...Абе закон сум ... само пратенициве се на одмор па нема кој да ме изгласа :) ;)
   
  На Espadrila му/ѝ се допаѓа ова.
 13. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.642
  Пол:
  Женски
  Се гордеам со моите родители и со сестра ми ;)
   
 14. Waka-waka

  Waka-waka Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  2.260
  Допаѓања:
  8.644
  Се гордеам со себе, затоа што секогаш се трудам да напредувам, да се усовршувам. Затоа што сум секогаш упорна и истрајна. Се гордеам и со тато, да не е тој немаше да постојат ниту третина од моите постигнувања и карактеристики. :hug:
   
 15. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.876
  Допаѓања:
  13.392
  Од себе си му се гордеам само на паметов. :geek:
   
 16. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.321
  Допаѓања:
  5.836
  Се гордеам со мајка ми. Ѕвер жена. :clap:
  Се гордеам и со татко ми.
   
 17. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  се гордеам со моето семејство,затоа што се што створиле створиле со свој труд и пот а не се влечел татко ми на грбот на неговите родители......фала ти татичко
  се гордеам и со мојот дечко.....затоа што ми е многу вреден работлив,снаодливи има такви особини на кои стврно морам да се гордеам....ве сакам и двајцата мажиња мои..... :P
   
 18. chicka

  chicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2010
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  97
  Со семејството бидејќи се трудат во се да ми удоволат..
  И на дечко ми кој е вреден,упорен,трудољубив и прави многу работи за мене!
   
 19. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  Се гордеам со самата себеси..што сум постигнала нешто што никогаш не сум мислела дека ќе можам..

  Се гордеам со моите родители...кои се имаат изборено со многу работи и проблеми..кои ги донесле до самото дно...но сепак останале чесни и покажале дека вредат...
   
 20. Iva-Mici

  Iva-Mici Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  1.168
  Допаѓања:
  237
  Се гордеам со моите оценки и со моето образование.Се гордеам со дечко ми и со прекрасаната вреска која ја имаме.Се гордеам и со дечко ми како личност. :)