1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Се пријавувам за можна бременост ...

Дискусија во 'Канта' започната од blond, 14 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.713
  За да не бидеме офф топик на останатите теми како проблеми со зачнување, почетни симптоми и слични теми, еве посебна тема за оние што се во исчекување....

  Јас се пријавувам за не добивање на 20.10.
  :) :*
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.