1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Синтетичка надградба на коса

Дискусија во 'Коса' започната од Darling91, 10 декември 2013.

 1. Darling91

  Darling91 Нов член

  Се зачлени на:
  3 декември 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Што мислите за синтетичката надградба и синтетичките репови?
   
 2. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.069
  Пол:
  Женски
  За една употреба се. Изгледаат вештачки, крајно. Нема опција да се измијат и да се употребат повторно, нормално нема ни начин да се виткаат или исправуваат. Ни под разно да се исчешлаат додатоците, само ќе се искубат и заплеткаат. И не по вина на сторителот ами, такви се, синтетика е. :|
  Сум купувала често, сум купувала многу, ми се наоѓале.
  За ефтини пари се ок, ама кога ќе ја направам сметката за сите пари што сум купила вештачка ќе имав една солидна од вистинска.

  100 денари по чешел , најчесто земав 2 x 4 и мене тоа ми беше повеќе од доволно.