1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Скарани со најдобрата другар/ка(случки и совети)

Дискусија во 'Канта' започната од Cvetetto, 12 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.889
  Пол:
  Женски
  Не најдов слична тема.Епа во оваа тема може да пишете искуства каде,за што и како сте се скарале со најдобриот/ата другар/ка.Дали сте се смиривте или останавте скарани за секогаш?Дали после кавгата си направивте една меѓу друга некое зло.
  Баш ме да видиме.
  Па може и да побарате совет или да дадете за некоја форуџивка 8) 8)
  Eве и сликички со кои ќе ви дадеме повод за да се смирите:
   

  Прикачени фајлови:

  • fdssdgfdg.jpg
   fdssdgfdg.jpg
   Големина на фајлот:
   7,3 KB
   Прегледи:
   183
  • imgres.jpg
   imgres.jpg
   Големина на фајлот:
   7,4 KB
   Прегледи:
   183
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.095
  Допаѓања:
  61.991
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.