1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Скриен шекер

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од pip, 12 јуни 2015.

 1. pip

  pip Активен член

  Се зачлени на:
  24 март 2013
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  4
  многу сум загрижена денес ми открија скриен шекер кој е доста висок 15 кома 20 но немав никакви симптоми може ли некој да ми објасни повеке околи оваа болест????