1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Слабеење пред Матура

Дискусија во 'Канта' започната од prevara, 16 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. prevara

  prevara Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  Значи имам еден проблем... имам 70 кг и морам да ги намалам до 65-66. Сакам да држам диета, ама моите (татко ми) не ми дозболуваат. Имам уше едно 4 недели за да ги симнам тие вишок ... ми треба ваша помош... како да симнам, ама сеуште да можам да го јадам ручекот за да не примети татко ми, некои вежби , режим ??
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.103
  Допаѓања:
  56.270
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.