1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сликај го твојот денешен оброк и Инспирирај !

Дискусија во 'Канта' започната од Zenski Svet, 20 декември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Zenski Svet

  Zenski Svet Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2016
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  1.199
  Сакав да придонесам кон темата со тоа што би ги повикала членовите на Фемина, да инспирираат со дневна доза на фотоси од Вашата храна ....
  Јас со сигурност знам дека ќе Ви послужам како мала инспирација , па се надевам дека ќе ми се придружите во патувањето.....
  [​IMG]
   
 2. macka91

  macka91 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 ноември 2013
  Пораки:
  3.742
  Допаѓања:
  66.378
  Пол:
  Женски
  Сликава твоја е??
   
 3. Zenski Svet

  Zenski Svet Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2016
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  1.199
  Сликава не е моја, ова е само најавна ,, шпица '' ...моите еве ги сортирам и се крчкаат да бидат прикачени....
  Едвај чекам да ги видам Вашите креативни мигови врзани со храната

  Поздрав
   
  На macka91 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. macka91

  macka91 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 ноември 2013
  Пораки:
  3.742
  Допаѓања:
  66.378
  Пол:
  Женски
  Интересна тема
   
  На Zenski Svet му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Zenski Svet

  Zenski Svet Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2016
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  1.199
  Кога веќе сите на Инстаграм можат да сликаат храна и секој оброк, зошто ние да не ставаме тука по некоја инспиративна ? ;)
   
 6. macka91

  macka91 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 ноември 2013
  Пораки:
  3.742
  Допаѓања:
  66.378
  Пол:
  Женски
  Има тема ваква фемина инстаграм таму се ставаат оброците.
   
  На LivingGlam и Poppins им се допаѓа ова.
 7. LivingGlam

  LivingGlam Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  6.138
  Допаѓања:
  56.468
  Пол:
  Женски
  Па темава е иста ко Фемина Инстаграм.
   
  На КикиМаус и macka91 им се допаѓа ова.
 8. Zenski Svet

  Zenski Svet Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2016
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  1.199
  Zdravo mila, jas sum nova na Femina.....
  Iskreno ne gi ni poglednav site temi , bidejki ima mnogu ovde na forumot....
  Sakav da doprinesam so nekoja moja inicijativa i bi bilo prekrasno ako se priklucis i tuka ;)
   
 9. macka91

  macka91 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 ноември 2013
  Пораки:
  3.742
  Допаѓања:
  66.378
  Пол:
  Женски
  Дупла тема дека е ќе иде во канта, така да можеш да ни се приклучуш во фемина инстаграм
   
 10. LivingGlam

  LivingGlam Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  6.138
  Допаѓања:
  56.468
  Пол:
  Женски
  Здраво.
  Убави идеи имаш, ама дупли теми на форумот прават само гужва.
  Би било супер да разгледаш, да се приклучиш во другите теми каде што се пронаоѓаш. Па ако видиш дека имаш идеја на која друг не се сетил досега, тогаш отвораш тема.
   
 11. Zenski Svet

  Zenski Svet Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2016
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  1.199
  Ова не е само за Инстаграм слики, него дневна доза од сите наши оброци.....
  Ние не постираме само на Инстаграм......
   
 12. Zenski Svet

  Zenski Svet Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2016
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  1.199
  Може линк од групата да добијам ?
   
 13. macka91

  macka91 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 ноември 2013
  Пораки:
  3.742
  Допаѓања:
  66.378
  Пол:
  Женски
  Па таму се постираат сите оброци. Можеш да отвориш и да разгледаш.

  http://forum.femina.mk/threads/Фемина-Инстаграм.21134/
   
 14. theowndemon

  theowndemon crazy cat lady Член на тимот

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  12.771
  Допаѓања:
  157.039
  Пол:
  Женски
  @Zenski Svet Фемина Инстаграм ако се вика Фемина Инстаграм, немора да се сликите од инстаграм, ова си е нашиот личен инстаграм за нашите оброци. Исто така има и тема за барање рецепти на истите оброци - Рецепти од Фемина Инстаграм. И има тема за слики каде сме биле и ни се допаднало нешто па сме го сликнале - Поинаков Фемина Инстаграм.
  Си викам овие ќе ти се најдат за почеток. :lol:
   
  На cresa-jagoda, LivingGlam и Zenski Svet им се допаѓа ова.
 15. Zenski Svet

  Zenski Svet Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2016
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  1.199
  мала помош.....како ги прикаќувате сликите....на сите ми бара урл да внесам...а урл можам да најдам само за слика од нет....има некое посебно правило
   
 16. theowndemon

  theowndemon crazy cat lady Член на тимот

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  12.771
  Допаѓања:
  157.039
  Пол:
  Женски
  Во прикачи фајл долу:
  upload_2016-12-20_12-58-43.png
  Или јас користам Lightshot и сликите од инстаграм и фејсбук само ги копирам и ги ставам тука ги лепам за да не се мачам надолго и на широко. :lol:
   
  На Zenski Svet му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.