Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Слики од вашите миленичиња

Дискусија во 'Дом' започната од Offspring, 20 септември 2011.

 1. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.940
  Ако е дупла темава заклучете ја, јас не видов слична :)

  Темава ја отворам под импресии дека имам маче! Еве го новиот член во нашиот дом :) Се вика Роки! Роки Балбоа :rofl: Мачориштето на дада 8)

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На ubavi tazni oci, Twinkles, mil4ence и 56 други им се допаѓа ова.
 2. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.159
  Допаѓања:
  15.276
  ^Срце убаво, а и преубаво име бре сте му дале 8)

  Имам риба, папагалче и кученце кое си го сакам најмногу и има милион слики, Рики ти е куче модел, дури на моменти мислам дека стварно позира :lol:
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  И неговата најнова и најпопуларна фотка деновиве, која ја имаа превземено и неколку интернет и фб страни :)
  [​IMG]
   
  На Teen girl, mil4ence, Gentleman..D и 90 други им се допаѓа ова.
 3. Rose96

  Rose96 Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 јануари 2011
  Пораки:
  2.680
  Допаѓања:
  37.091
  Сонцињата мои :)
   

  Прикачени фајлови:

  • azize.jpg
   azize.jpg
   Големина на фајлот:
   28,4 KB
   Прегледи:
   7.369
  • lucy.jpg
   lucy.jpg
   Големина на фајлот:
   68,5 KB
   Прегледи:
   7.368
  • DSCF6669.JPG
   DSCF6669.JPG
   Големина на фајлот:
   191,5 KB
   Прегледи:
   7.369
  На butterfly*, MDonovich, LaraSolare и 39 други им се допаѓа ова.
 4. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  17.183
  Допаѓања:
  77.711
  Пол:
  Женски
  Еве го моето ново колаче. :D
  Бени го имам не повеќе од две недели, го добивме на поклон од мајка - не знам што и' стана на женава, кога ни го украдоа последното куче пред едно десетина години кажа не за животни и така си остана.
  Сега не ми е уште баш најјасно шта се то дешава, ама ми се допаѓа промената.
  Многу сака да се гали и да биде во центарот на вниманието, во спротивно знае и да си пушти некоја солзичка кога останува само или кога не го добива потребното внимание.
  Ко пуфче е, да го грабнеш и да го згмечиш! ^_^
   
  На Crna Dama, Gentleman..D, kikkki и 59 други им се допаѓа ова.
 5. Dgirlll

  Dgirlll Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  952
  Допаѓања:
  7.282
  Пол:
  Женски
  Само јас сум антиталент изгледа, ама никако неможам да најдам како да ставам повеќе слики во еден пост :?:

  Запознајте се со Пеце :) го имам веќе година и неколку месеци, имам уште едно сега скоро вдомено, па ако сака да ме просветли некој како да ставам слики повеќе, ке ви бидам благодарна.
   

  Прикачени фајлови:

  • P8260002.JPG
   P8260002.JPG
   Големина на фајлот:
   301,4 KB
   Прегледи:
   7.295
  На IvanaJenner, kjukli, SV1911 и 19 други им се допаѓа ова.
 6. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.043
  Ози, веќе не е со мене но да ви го покажам :(
   

  Прикачени фајлови:

  • 04112009.jpg
   04112009.jpg
   Големина на фајлот:
   119,2 KB
   Прегледи:
   7.246
  На IvanaJenner, la gina00, butterfly* и 81 други им се допаѓа ова.
 7. spellbound

  spellbound Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  1.482
  Тоде :)
   

  Прикачени фајлови:

  • DSC03611.JPG
   DSC03611.JPG
   Големина на фајлот:
   157,8 KB
   Прегледи:
   7.152
  На IvanaJenner, lobenickaa97, Gentleman..D и 43 други им се допаѓа ова.
 8. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.888
  Cе изнастискав лајкови на сите,што се фалите со миленичињата :D
  Mоре сега кога ке купиме мачка,ке видите и јас ке се пофалам :D :D
  Cите се убави,посебно мачињата :inlove: :inlove:
   
  На Gentleman..D и Pepa12 им се допаѓа ова.
 9. vaga95

  vaga95 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  802
  Допаѓања:
  1.825
  miss and love you forever !! ;( :l:
   

  Прикачени фајлови:

  • 2011-09-21_210207.png
   2011-09-21_210207.png
   Големина на фајлот:
   911,9 KB
   Прегледи:
   7.132
  • Mici.jpg
   Mici.jpg
   Големина на фајлот:
   23,7 KB
   Прегледи:
   7.130
  На girl2, IvanaJenner, missgretta и 24 други им се допаѓа ова.
 10. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.852
  Го имам ставано моето маче и порано но еве го пак, срценце, многу си го сакам :inlove: .
   

  Прикачени фајлови:

  • Image004(0).jpg
   Image004(0).jpg
   Големина на фајлот:
   87,5 KB
   Прегледи:
   7.092
  • Image011.jpg
   Image011.jpg
   Големина на фајлот:
   306,5 KB
   Прегледи:
   7.092
  На IvanaJenner, missgretta, kjukli и 28 други им се допаѓа ова.
 11. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.638
  Ам ај да не сум и јас покусо.. :D
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На kikkki, Buttterfly, Dagi и 32 други им се допаѓа ова.
 12. glamour-lady

  glamour-lady Популарен член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2010
  Пораки:
  572
  Допаѓања:
  775
  Жаки моја.. многу си ја сакам :inlove: ... ја имам неколку години.. остарена е веќе :(
  имам уште еден мачор и две мали слатки мачиња утре ќе ги сликнам, и на мачорот и на малите маченца Жаки им е мајка :)
   

  Прикачени фајлови:

  • zaki.jpg
   zaki.jpg
   Големина на фајлот:
   425,9 KB
   Прегледи:
   1.183
  На IvanaJenner, missgretta, kikkki и 25 други им се допаѓа ова.
 13. Dgirlll

  Dgirlll Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  952
  Допаѓања:
  7.282
  Пол:
  Женски
  Ова е Рики, два-три дена во улица кај мене шеташе и ми беше грев, па си го зедов. Го искапив, го вакцинирав, и ете некое време си го чувам. :)
   

  Прикачени фајлови:

  • Photo0440.jpg
   Photo0440.jpg
   Големина на фајлот:
   199,4 KB
   Прегледи:
   1.137
  • Photo0419.jpg
   Photo0419.jpg
   Големина на фајлот:
   319,6 KB
   Прегледи:
   1.135
  На IvanaJenner, missgretta, kjukli и 31 други им се допаѓа ова.
 14. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  10.684
  Допаѓања:
  96.629
   

  Прикачени фајлови:

  • Image117.jpg
   Image117.jpg
   Големина на фајлот:
   232,3 KB
   Прегледи:
   1.103
  На IvanaJenner, missgretta, kikkki и 20 други им се допаѓа ова.
 15. Fashion.n.a.d.e.44

  Fashion.n.a.d.e.44 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2011
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  31
 16. Neytiri

  Neytiri Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.289
  Допаѓања:
  2.452
  Прекрасни се !! Се растопив од темава. Јас од кога знам за себе имав такво бело кученце како на Мишела, но ми умре пред две години ;(
  Преубави ви се милениците да ви се здрави и живи :rofl:
  Росоњерка го видов Рики на една страна и веднаш го препознав. Сакав да ти пишам лп и да те прашам, ама заборавив. :) Пресладок е :!:
   
  На IvanaJenner, missgretta, mileystar и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.940
  Немате поим колку се пресмеав за имињата Тоде и Пеце, особено за ТОДЕ! :rofl:
  Имам неколку нови сличиња од ова моево бесно како ми спие во косата, да ги префрлам и ќе ги ставам во темава. Незнам што се научи, само што ќе види дека седам на креветот ми се качува на рамо и ми се пика во косата и таму си спие :lol: Чудно маче :^)
   
  На IvanaJenner и Strumfeta93 им се допаѓа ова.
 18. Kasha

  Kasha Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2011
  Пораки:
  1.724
  Допаѓања:
  3.264
  кога би можела на сите би ви ставала лајк на сликиве до утре и назад. ама страв ми е да не ме банираат за вознемирување :rofl:
  проклета да е мојата љубов кон животните!
   
  На Ekstaza, Madonna, Pepa12 и 4 други им се допаѓа ова.
 19. Seznajka2

  Seznajka2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  590
  Допаѓања:
  118
  Со моето куче имам само 1 слика онака ми е филмска,ќе се потрудам да ја најдам и веднаш ја ставам,ако не :( ...ќе го сликам само за вас :*
   
 20. belieber

  belieber Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  1.082
  Допаѓања:
  640
  Леле многу убави миленичиња имате,
  еве ги моиве срциња :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  • DSC04945.JPG
   DSC04945.JPG
   Големина на фајлот:
   137,8 KB
   Прегледи:
   933
  • DSC05668.JPG
   DSC05668.JPG
   Големина на фајлот:
   240,2 KB
   Прегледи:
   930
  На Veki4kaa, missgretta, eliesaab и 36 други им се допаѓа ова.