1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Слики од патувања

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од Annora, 3 февруари 2016.

 1. Annora

  Annora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 март 2015
  Пораки:
  1.186
  Допаѓања:
  5.828
  Пол:
  Женски
  Целта на оваа тема ќе биде да се ставаат слики од патувањата на кои сте биле, и секако да се напише името на местото. Сигурна сум дека има прекрасни места кои вреди да се видат, кои сте ги посетиле, и ќе сакате да ги споделите со нас ,па се надевам дека темата ќе биде доста развиена. Значи само ваши слики, не од интернет.
  Инспирирана од темата Фото натпревар. :)
   
  На Summerlover му/ѝ се допаѓа ова.
 2. MilaP

  MilaP Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2015
  Пораки:
  2.150
  Допаѓања:
  53.127
  Пол:
  Женски
  Germania Singen
  12696097_833926236718291_870717229_n.jpg 12713963_833926256718289_1506859969_n.jpg 12735840_833926243384957_1104268183_n.jpg


  Od Spanija i Austria imam no golemi se ke gi skratam i ke gi stavam.
   
  Последна измена: 12 февруари 2016
  На Crna Dama, Acka22, joy1 и 6 други им се допаѓа ова.
 3. PUPICA

  PUPICA Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 јануари 2015
  Пораки:
  2.758
  Допаѓања:
  91.518
  Пол:
  Женски
  Забранет град,Пекинг kina.jpg

  kikiki.jpg
  kkkkkkk.jpg
  Вишеград,БиХ...на Дрини чуприја
  driiii.jpg
  Блед, Бледско езеро,Словенија bled.jpg
   

  Прикачени фајлови:

  • vecna vatr.jpg
   vecna vatr.jpg
   Големина на фајлот:
   76,3 KB
   Прегледи:
   10
  На Crna Dama, boomsleng, Acka22 и 6 други им се допаѓа ова.
 4. MilaP

  MilaP Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2015
  Пораки:
  2.150
  Допаѓања:
  53.127
  Пол:
  Женски
  Viena
  12695872_833946166716298_885878026_n.jpg
  12695927_833945386716376_1023854657_n.jpg
  12695772_833950983382483_466335216_n.jpg
  12713983_833951356715779_1527592758_n.jpg
   

  Прикачени фајлови:

  На Crna Dama, Acka22 и Annath им се допаѓа ова.
 5. Cinderfakinrella

  Cinderfakinrella Популарен член

  Се зачлени на:
  17 ноември 2016
  Пораки:
  956
  Допаѓања:
  7.422
  Пол:
  Женски
  Амстердам
  image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg
   
  На Crna Dama, EvAngelos, Acka22 и 3 други им се допаѓа ова.
 6. Feminka192

  Feminka192 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2017
  Пораки:
  338
  Допаѓања:
  2.557
  Пол:
  Женски
  Си најдов некои и се сетив на темава
  Белград
  љ 64859737_428904617956357_1289540106440409088_n.jpg
  Виена
  69368714_635504823605639_8795409521112514560_n.jpg
  Љубљана
  67666300_534151763790712_4517476894337138688_n.jpg
   
  На Crna Dama, Snow_King и Annora им се допаѓа ова.
 7. Aschenputtel

  Aschenputtel Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2012
  Пораки:
  889
  Допаѓања:
  7.143
  Минхен
  20190904_184635.jpg
  Истанбул
  20190310_095107.jpg
   
  На Crna Dama и Annora им се допаѓа ова.
 8. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  10.113
  Допаѓања:
  149.406
  Пол:
  Женски
  Тел Авив...again and again:l:
  20180124_164215.jpg
   
  На Crna Dama, Annath, Aschenputtel и 4 други им се допаѓа ова.
 9. Ostaveniot

  Ostaveniot Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2018
  Пораки:
  205
  Допаѓања:
  1.902
  Пол:
  Машки
  Либек, Германија IMG_20190814_134647.jpg IMG_20190815_140417.jpg
  Фиренца, Италија IMG_20190927_180856.jpg IMG_20190927_192959.jpg IMG_20190928_180658.jpg
   
  На Crna Dama, Annath, Dust и 3 други им се допаѓа ова.