Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Слободно попладне

Дискусија во 'Канта' започната од Lady-in-white, 11 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lady-in-white

  Lady-in-white Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 април 2012
  Пораки:
  352
  Допаѓања:
  53
  Девојки како вие го поминувате вашето слободно попладне? Одите на прошетка или едноставно седите дома и гледате нешто интересно на телевизија?
  Јас најчесто сум излезена некаде со пријателките но понекогаш едноставно посакувам да седнам дома и да уживам во домашна атмосвера со најблиските. Ги чекам вашите мислења. Поздрав. ;)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.191
  Допаѓања:
  56.953
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.