1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Смер:Сообрајќајно

Дискусија во 'Образование' започната од BigApples, 8 мај 2015.

 1. BigApples

  BigApples Нов член

  Се зачлени на:
  8 мај 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Па дојде скоро крај на годината,и еве да прашам нешто.
  Имам голема желба да станам Полицаец,Детектив па дури и нешто повисоко,но еве да речиме Полицаец.
  Дали за Полицаец се оди на смерот сообрајќајно ?
  Живеам во Прилеп,и сакам да се запишам на тој смер во училиштето СОУ „Ристе Ристески Ричко“.
  Има отворен смер оваа година за запишување за Сообрајќаен смер.
  Имам Многу добар-Одличен успех.Мислам дека ќе имам доволно поени.

  Очекувам одговори 8)