1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сместување Струга

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од saki123, 25 јули 2014.

 1. saki123

  saki123 Нов член

  Се зачлени на:
  25 јули 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Здраво девојки јас сум нова тука па се надевам дека ќе успеам да се прилагодам и да ги почитувам правилата што ги имате тука :D

  Епа сега барав ваква тема ама не најдов ако се повторува слободно можите да ја избришите :$
  Сакав да ве прашам за соби во Струга да ме информирате повеќе ако знајте.. колку пари е од прилика една ноќ и имам слушнато дека одма кога ќе слезиш од автобус имало луѓе кои те понудувале со соби за сместување ..Дали е вистина ? :?:
   
 2. m3a3c3a3

  m3a3c3a3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2011
  Пораки:
  414
  Допаѓања:
  259
  300 денари е ноќевање,а некаде и повеќе. Не ми се верува баш дека некој би трчал по автобуси бар јас такво нешто немам слушнато. Ако планираш да одиш на одмор во лп ке ти кажам каде можеш да се сместиш :)
   
  На saki123 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. GirlRose

  GirlRose Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  5.023
  Допаѓања:
  26.501
  Ќе може некој да ми каже колку е сместувањето во Струга?